Bram Bogart

294004

BRAM BOGART (Holland, född 1921): Abstrakt komposition, litografi 38/151, signerad och daterad 67,56,5x77 cm; oramad

Rum 1

Bram Bogart
Budhistorik (18 bud)
1716404
1 600
1716167
1715953
1 400
1715880
1 300
1714482

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.