Jacques Delanoy tillskriven olja

293941

DELANOY, Jacques (1820-1899) tillskriven; Stilleben med blommor, persikor och plommon, signerad, olja på duk, 46x55

Lagning, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (22 bud)
1753185
9 400
1753166
9 200
1753153
9 000
1753164
9 000
1753153
8 800

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.