F. Bonheur olja

293940

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22x41 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

F. Bonheur olja

Budhistorik (4 bud)

1749149
2 800
1738971
1 800
1737969
850
1735069

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.