Olle Nordberg olja

293856

OLLE NORDBERG (1905-1986): Dam och herre vid bord, signerad och daterad Olle Nordberg 22, olja, ca 34x40 cm

Rum 14

Olle Nordberg olja

Budhistorik (7 bud)
1747598
550
1731729
500
1747112
500
1731729
450
1733905

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.