Olle Nordberg olja

293850

OLLE NORDBERG (1905-1986): Motiv med stuga, signerad och daterad Olle Nordberg 63, olja, ca 39x46 cm

Rum 14

Olle Nordberg olja

Budhistorik (18 bud)
1748545
1748544
1748536
1748542
1748536
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.