BERTIL HERLOW-SVENSSON - Väggobjekt

293720

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Hetrogen homogen II, signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov Svensson-66, aluminium, 78 x 78 cm

Böjda metallstänger, slitage

Konst, Skulpturer, Nutida

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (50 bud)
1766447
34 000
1766432
33 000
1766439
33 000
1766432
32 000
1766427
31 000

Slutpris SEK:
34 000
3 424 EUR, 3 890 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.