Birger Simonsson oljemålning

293711

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Skogsmotiv, signerad Simonsson, olja på duk, ca 65x54 cm

Fack 3

Birger Simonsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1715689
4 400
1706113
4 200
1715333
1706113
3 600
1715331
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.