Alf Wallander oljemålning

293709

ALF WALLANDER (1862-1914): Roddtur, signerad och daterad A. Wallander 95, olja på pannå, 46x55 cm

Smärre dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Alf Wallander oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1707660
4 200
1707658
3 400
1707656
1703947
1 300

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.