Mosse Stoopendahl oljemålning

293708

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Sidensvansar i landskap, signerad och daterad Mosse Stoopendahl 1919, olja på pannå, 32x52 cm

Rum 11

Mosse Stoopendahl oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1717356
1716906
1714661
850
1714659
700
1705027
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.