Prins Eugen oljemålning

293706

PRINS EUGEN (1865-1947): "Klippformation, S:t Remy", signerad och daterad Eugen 1936, olja på pannå, ca 46x61 cm
PROVENIENS: Conrad Pineus

Dedikation á tergo

Rum 4

Prins Eugen oljemålning

Budhistorik (61 bud)
1717205
60 000
1717198
58 000
1717197
56 000
1717190
54 000
1717188
52 000

Slutpris SEK:
60 000
6 042 EUR, 6 864 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.