Snapplåsgevär

293704

SNAPPLÅSGEVÄR, 1800-tal, oktagonal pipa, stort flintsnapplås, skuren stock, längd 161 cm

alla beslag saknas, träskador,

Vapen/Medaljer

Rum 14

Snapplåsgevär

Budhistorik (13 bud)
1746123
2 600
1756418
2 400
1746123
1754577
1746123
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.