Carl Brandt oljemålning

293691

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 65x100 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1717113
3 800
1714760
3 600
1703495
3 200
1701306

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.