Snapplåsgevär

293685

SNAPPLÅSGEVÄR, 1800-tal, pipa med spång, stort utanpåliggande lås, mässingsbeslag, längd 126 cm

Omarbetat, beslag saknas, skador

Vapen/Medaljer

Rum 14

Snapplåsgevär

Budhistorik (7 bud)
1758070
1756914
1 400
1756914
1756049
1752149

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.