Peter Dahl oljemålning

293660

PETER DAHL (född 1934): "Ett extra bidrag till tribunalen därför att Sveriges förhållande till makthavande förbrytare var och är gott", signerad och daterad Peter Dahl -67, olja på duk, ca 64x86 cm

Rum 17

Peter Dahl oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1717040
16 000
1717037
15 000
1717036
14 000
1714861
12 000
1702521
10 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.