Sven X:et Erixson färglitografi

293647

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), interiör, signerad, färglitografi, 62/125, 36 x 27,5 cm, oramad.

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1727770
550
1710032
500
1722586
500
1710032

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.