Sam Uhrdin oljemålning

293630

SAM UHRDIN (1886-1964): "I spiselvrån", signerad Sam Uhrdin, olja på duk, ca 73x92 cm

Rum 12

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1717749
1703700
2 800
1703699
500
1703698
450
1703697

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.