Carl Johansson oljemålning

293628

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap med sjö, signerad Carl Johansson och otydligt daterad -21, olja på duk, 27x45 cm

Rum 4

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1716886
3 400
1716688
3 200
1716884
3 200
1716688
2 800
1715074
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.