Alf Lindberg oljemålning

293627

ALF LINDBERG (1905-1990): "Utsikt över koloniområde", signerad Alf Lindberg, daterad 1983 á tergo, olja på pannå, ca 42x30 cm
Utställd enligt skrift á tergo på Bohusläns museum, Uddevalla 1987

Fack 1

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1710953
1703903
2 400
1703902
1 700
1701693

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.