Pelle Åberg oljemålning

293626

PELLE ÅBERG (1909-1964): Porträtt av clown, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 33x23,5 cm

Kundcenter

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1717629
8 000
1717612
7 000
1717528
6 000
1715317
5 800
1715315
5 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.