Marcus Eek oljemålning

293606

MARCUS EEK (född 1968): Utan titel, signerad a tergo Marcus Eek 2000, olja på duk, 120 x 120 cm

Oramd, ytskador, smärre färgbortfall

Kundcenter

Marcus Eek oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1744076
1736041
1726494
1723553

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.