Gleb Sergeevich Bogomolow oljemålning

293605

GLEB SERGEEVICH BOGOMOLOW (född 1933): Komposition, signerad och daterad -89, olja på duk, ca 82 x 99 cm, oramad

Oramad, spår av rulle, smärre färgbortfall

Monter 19

Budhistorik (8 bud)
1741597
9 600
1741565
5 000
1741557
1 900
1741323
1 700
1732105
1 600

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.