Einar Wallquist blyerts samiskt par

293601

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Porträtt, signerad och daterad-81, blyerts, 32x26 cm

Etnografica, Konst, Teckningar

Budhistorik (13 bud)
1754307
900
1754192
850
1754306
1754192
750
1754305
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.