Orientmatta

293532

ORIENTMATTA, Beluch, semiantik, mina khani mönster, ca 303x160 cm

Slitage, ställvis hårdare, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

1704055
1704054
500
1704053

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.