Hans Erni färglitografi

293488

HANS ERNI (Schweiz, född 1909), "Zwei Pferde III", färglitografi, signerad, 156/200, ca 37 x 48 cm, oramad.

Rum 1

Hans Erni färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1723843
2 400
1721060
1723778
1721060
1 900
1721665
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.