Ulf Trotzig etsning

293480

ULF TROTZIG (1925-2013), komposition, signerad och daterad -63, etsning, 109/125, 39,7 x 49 cm; oramad

Rum 1

Ulf Trotzig etsning
Budhistorik (2 bud)

1726456
1719072

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.