Roj Friberg 3 st litografier

293289

ROJ FRIBERG (född 1934), (3) föreställande klippor och hav, skog respektive människor kring bord, färglitografier, ca 15 x 20, 15 x 20 samt 12,5 x 16,5 cm, 110/200, 78/200 resp 57/250, signerade och daterade -83 samt -93; oramade

Rum 1

Roj Friberg 3 st litografier

Budhistorik (20 bud)
1728260
1 400
1728299
1 300
1728260
1711849
1723780

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.