Grafiska blad 2 st

293287

GRAFISKA BLAD, 2 st, Roger Bissière (Frankrike, 1886-1964), komposition, signerad och daterad -56, färglitografi, 169/200, ca 46 x 35 cm, oramad, Camille Bryen (Frankrike, 1907-1977), komposition, signerad, färgetsning, 31/120, ca 29,8 x 23,3 cm, oramad.

Rum 1

Grafiska blad 2 st

Budhistorik (25 bud)
1728277
2 400
1726605
1717882
1726603
1 900
1717882
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.