Pierre Olofsson, etsning

293274

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad, etsning, 146/260, oramad.

Rum 1

Pierre Olofsson, etsning
Budhistorik (18 bud)
1728586
1728583
1728583
1 900
1728585
1 800
1728583
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.