Oluf Höst, 2 st färglitografier

293261

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966), 2 st färglitografier, signerade, bladmått ca 45 x 54,7 cm, oramade.

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1727917
1726611
1727916
1726611
950
1727915
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.