Ulysse Nardin fickur i 18 k guld

293217

ULYSSE NARDIN, 18 k guld, 1900-talet början, savonett, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, boett med porträtt av kvinna i emalj samt 22 st rosenstenar, innerboett i 18 k, breguetspiral, boett samt verk nr: 8849, diameter 32 mm, vikt ca 33 g

Monogram, smärre slitage, defekt visarställ

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (19 bud)
1757282
7 000
1757051
6 800
1755854
6 600
1757050
6 400
1755854
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.