Saltripor 1 par

293171

SALTRIPOR med skedar, 1 par, horn, signerade och daterade Lars Pirak, Jokkmokk, 86?, höjd ca 6 cm

Diverse, Etnografica

Monter 3

Saltripor 1 par
Budhistorik (18 bud)
1754103
3 800
1754086
3 600
1754076
3 400
1754064
3 200
1753970

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.