Albert Johansson - målning

293119

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Grottförvandling, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 91 x 122 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (28 bud)
1767203
8 400
1766499
8 200
1754386
8 000
1754386
7 000
1766161
6 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.