Abert Johansson - målning

293106

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, 2011

Nybrogatan 32, Stockholm

Abert Johansson - målning
Budhistorik (36 bud)
1767391
13 000
1767383
12 500
1766622
12 000
1767382
12 000
1766622
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.