Vacheron & Constantin herrfickur

293082

VACHERON & CONSTANTIN, 18 k guld, fickur, 1910-tal, Geneve, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror i svart, breguetspiral, innerboett i 18 k, verk nr: 384606, boet nr: 240011, diameter 51 mm, vikt ca 102 g, inkl. originaletui

Smärre slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (23 bud)
1758221
21 000
1758235
20 000
1758221
19 500
1758190
19 000
1758211
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.