Albert Johansson - målning

293001

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Den gåtfulla drömmen #23, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (41 bud)
1767348
15 500
1767363
15 000
1767348
14 500
1767354
14 000
1767348
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.