Albert Johansson - målning

292993

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm
Proveniens: Bukowski Auktioner, 2004

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (63 bud)
1767341
18 500
1767340
18 000
1767338
17 500
1767334
17 000
1767336
17 000

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.