Albert Johansson - målning

292988

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fata morgana, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (49 bud)
1767325
18 500
1767319
18 000
1767322
18 000
1767319
17 500
1767300
17 000

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.