Albert Johansson - målning

292983

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm
Proveniens: Galleri Leger, Malmö

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (35 bud)
1765000
9 200
1767270
9 000
1765000
8 600
1767268
8 400
1765000
8 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.