Albert Johansson - målning

292967

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad på baksidan Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 91 x 122 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (20 bud)
1767258
8 200
1766823
8 000
1767245
7 800
1766823
7 600
1766707
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.