Albert Johansson - målning

292947

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Temavariation, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 46 x 55 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, 2006

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (50 bud)
1767208
13 500
1767206
13 000
1767202
12 500
1767200
12 000
1766352
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.