ALbert Johansson - målning

292943

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 38 x 46 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

ALbert Johansson - målning
Budhistorik (31 bud)
1766615
17 500
1766715
17 000
1766615
16 500
1764706
16 000
1762965
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.