Suzanne Nessim

292933

SUZANNE NESSIM (född 1944): "Hundarna i hallen", olja på duk, signerad a tergo, ca 127 x 110 cm

Rum 5

Suzanne Nessim

Budhistorik (61 bud)
1750857
8 400
1750856
8 200
1750841
8 000
1750847
7 800
1750841
7 400

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.