Carl Johansson olja

292932

CARL JOHANSSON (1863-1944): "Sensommardag", 1931, olja på duk, signerad och daterad 1931, ca 53 x 72 cm

Rum 10

Carl Johansson olja

Budhistorik (2 bud)

1742402
5 000
1733281

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.