Ragnar Sandberg

292919

RAGNAR SANDBERG, Sommarmorgon, signerad och daterad -59, akvarell, ca 26 x 35 cm

Kundcenter

Ragnar Sandberg

Budhistorik (20 bud)
1738044
14 500
1738039
14 000
1738037
12 500
1738029
11 000
1738021
10 500

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.