Albert Johansson - bemålat assemblage

292643

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fysionomik I, signerad och daterad på baksidan 1969, bemålat assemblage på pannå, 66 x 46 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
1754336
24 000
1754581
23 000
1754336
19 000
1754509
18 500
1754336
11 500

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.