Albert Johansson - bemålat assemblage

292630

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara II, signerad och daterad på baksidan 1970, bemålat assemblage på pannå, 82 x 97 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (55 bud)
1767121
42 000
1767119
40 000
1767113
39 000
1767111
38 000
1767099
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 053 EUR, 4 603 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.