Albert Johansson - målning

292622

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Siddhas, monogramsignerad och daterad på baksidan Aj-57. Limfärg på pannå, 100 x 200 cm
Proveniens: Dir. Rydheborg, Stockholm. Stockholms Auktionsverk, 2012

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (43 bud)
1767048
50 000
1767065
48 000
1767048
44 000
1767040
42 000
1767040
39 000

Slutpris SEK:
50 000
5 035 EUR, 5 720 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.