Albert Johansson, målning

292594

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Vinglas, signerad Albert Johansson, daterad på baksidan 1988, blandteknik limfärg på pannå, 61 x 70 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson, målning
Budhistorik (37 bud)
1766949
9 400
1766946
9 200
1766938
9 000
1766935
8 800
1766935
8 200

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.