Albert Johansson - målning

292586

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson , limfärg/olja på pannå, 60 x 90 cm
PROVENINENS: Beijers Auktioner, höst moderna1987

Nybrogatan 32, Stockholm

Albert Johansson - målning
Budhistorik (50 bud)
1766081
11 500
1766914
11 000
1766081
10 500
1766911
10 000
1766081
9 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.