Kniv

292511

Skador, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 10

Kniv

Budhistorik (8 bud)
1756537
600
1756532
550
1756530
500
1756285
450
1756527
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.